Eliksiri nga tibeti që ruan shëndetin

  • E.K /
  • 10 July 2024 - 11:20
Eliksiri nga tibeti që ruan shëndetin

Ky eliksir në mënyrë të shkëlqyeshme e forcon imunitetin, rregullon punën e tretjes, pastron enët e gjakut dhemëlçinë, përmirëson tenin. Pos se do të dukeni më të rinj, përgjithmonë do të hiqni qafe kapsllëkun dhe nuk do ta dini se çfarë është skleroza.

Po ashtu, do të harroni infeksionin serioz të veshkave. Për përgatitjen e këtij ilaçit ju nevojiten vetëm tre komponentë: 100 ml lëng të freskët limoni, 200 gr mjaltë, 50 ml vaj ulliri. I përzieni mirë të gjithë përbërësit dhe eliksiri juaj është gati. Për çdo mëngjes merrni nga një lugë në lukth të thatë. Sugjerohet ta përdorni dy herë brenda vitit, në pranverë dhe në vjeshtë. Jini të rinj dhe të bukur.

(Kosova Sot Online)