​Ekipi i javës në Ligën e Kampionëve - Sport - Kosova Sot
​Ekipi i javës në Ligën e Kampionëve

​Ekipi i javës në Ligën e Kampionëve

Është publikuar formacioni më i mirë i javës së fundit të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve

UEFA ka publikuar formacionin më të mirë të javës, ku Liverpool ka më së shumti lojtarë, Sadio Mane, Philippe Coutinho dhe Milner.

Në këtë formacion është edhe Aubameyang që shënoi dy gola ndaj Realit, por lojtarë në këtë formacion nuk kanë Barcelona, PSG dhe City.


(Kosova Sot)

23 orë e 21 minuta më parë
20/11/18