Formacionet zyrtare: Juventus – Torino - Sport - Kosova Sot
Formacionet zyrtare: Juventus – Torino

Formacionet zyrtare: Juventus – Torino

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Juventus – Torino

Juventus dhe Torino kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të Coppa Italia.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 20:45.

Juventus: Szczesny; Sturaro, Rugani, Chiellini, Asamoah; Marchisio, Pjanic, Matuidi; Douglas Costa, Mandzukic, Dybala

Torino: Milinkovic-Savic; De Silvestri, N'Koulou, Burdisso, Molinaro; Baselli, Acquah, Rincon; Berenguer, Niang, Iago Falque

(Kosova Sot)

10 orë e 31 minuta më parë
10/12/18