Fejohet futbollisti i Kombëtares, zyrtarizon lidhjen me të dashurën me origjinë kosovare - Sport - Kosova Sot
Fejohet futbollisti i Kombëtares, zyrtarizon lidhjen me të dashurën me origjinë kosovare

Fejohet futbollisti i Kombëtares, zyrtarizon lidhjen me të dashurën me origjinë kosovare

Armando Sadiku duket se i ka dhënë fund beqarisë. “Bomberi” i Kombëtares shqiptare ka kryer ditët e fundit të vitit 2017, ceremoninë e fejesës me të dashurën e tij.

Ajo quhet Elona, me origjinë kosovare dhe është dentiste. E fejuara e tij jeton në Gjermani. Të dy janë njohur nëpërmjet rrjetit social Facebook. Lidhja mes tyre ka qëndruar e fshehtë për publikun, deri sa është arritur vendimi për fejesën.

(Kosova Sot)

3 orë e 45 minuta më parë
16/01/19