- Sport - Kosova Sot
Lajm fantastik për Barcelonën

Lajm fantastik për Barcelonën

Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde ka marrë një lajm shumë të mirë pas stërvitjeve të sotme.

Qendërmbrojtësi francez, Samuel Umtiti është kthyer sot në stërvitje dhe prite të jetë gati për ndeshjen e ardhshme të La Ligas.

Umtiti ka munguar që nga 2 dhjetori, kur ishte lënduar në barazimin 2:2 me Celta Vigon në kuadër të La Ligas. 

Por, për dallim nga ai, në stërvitje nuk kanë marrë pjesë lojtarët si Jordi Alba dhe Thomas Vermaelen.

(Kosova Sot)

3 orë e 29 minuta më parë
19/02/19