Formacionet zyrtare: Southampton – Liverpool - Sport - Kosova Sot
Formacionet zyrtare: Southampton – Liverpool

Formacionet zyrtare: Southampton – Liverpool

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Southampton – Liverpool

Dy skuadrat angleze Southampton dhe Liverpool kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të Premierligës.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 17:30. 

Image
Image

 

(Kosova Sot)

5 orë e 26 minuta më parë
11/12/18