Oferta të majme nga Kina për ikonën e Barcelonës - Sport - Kosova Sot
Oferta të majme nga Kina për ikonën e Barcelonës

Oferta të majme nga Kina për ikonën e Barcelonës

Ikona e Barcelonës ka marrë oferta fitimprurëse nga Kina, sipas El Chiringuito TV.

Mesfushori spanjoll i Barcelonës Andres Iniesta ka marrë oferta shumë fitimprurëse nga Kina, sipas mediumit spanjoll.

Fituesi i Kupës së Botës thuhet se do të largohet nga gjiganti spanjoll gjatë verës dhe ofertat më joshëse në aspektin financiar për të vijnë nga Superliga kineze.

Megjithatë, raportohet se Pep Guardiola është i etur të ribashkohet me Iniestan në Manchester City.

(Kosova Sot)

6 orë e 38 minuta më parë
12/12/18