Vajza e Allegrit iu lë pa fjalë - Sport - Kosova Sot
Vajza e Allegrit iu lë pa fjalë

Vajza e Allegrit iu lë pa fjalë

Vajza e trajnerit të Juvetusit, Valentina Allegri po shijon diellin në detin e nxehtë të Meksikës

Valentina po çmend fansat e saj në Instagram me fotot “hot” që po publikon nga plazhet e Meksikës, ku po i kalon pushimet e tij.

Me një fizik të jashtëzakonshëm dhe gjithmonë shumë në formë, vajza e trajnerit të Juventusit po bën xhiron e mediave rozë në Itali. 

Image
Image

 

(Kosova Sot)

11 orë e 45 minuta më parë
19/12/18