Arsenal dhe Liverpool e duan ish-mesfushorin e Milanit - Sport - Kosova Sot
Arsenal dhe Liverpool e duan ish-mesfushorin e Milanit

Arsenal dhe Liverpool e duan ish-mesfushorin e Milanit

Dy skuadrat angleze, Arsenal dhe Liverpool janë duke u interesuar për mesfushorin italian, Bryan Cristante

Paraqitjet fantastike këtë edicion të Bryan Cristantes me Atalantan, kanë bërë që shumë skuadra të interesohen për të.

Sipas Tuttosport, tashmë në garë janë edhe dy skuadrat e mëdha angleze, Arsenal dhe Liverpool.

Ish, mesfushori i Milanit po kërkohet edhe nga tre skuadrat tjera italiane, Juventus, Roma dhe Napoli.


(Kosova Sot)

21 orë e 54 minuta më parë
14/12/18