Cristiano Jr. shënon golin e jetës, çmendet djali i Marcelos - Sport - Kosova Sot
Cristiano Jr. shënon golin e jetës, çmendet djali i Marcelos

Cristiano Jr. shënon golin e jetës, çmendet djali i Marcelos

Cristiano Jr. është duke ndjekur rrugën e babait të tij për t’u bërë futbollist dhe tashmë e ka dëshmuar se është shumë i talentuar

Djali i Cristiano Ronaldos ka shënuar një gol të jashtëzakonshëm në Bernabeu, pas ndeshjes së javës së kaluar me Getafen në kuadër të La Ligas.

Ai një harkim të Lucas Vazquez e ka shndërruar në gol me stilin gërshërë, duke bërë që djali i Marcelos të kap kokën me duar.

(Kosova Sot)

19 orë e 15 minuta më parë
13/12/18