Under: Madridi do ta respektojë Romën - Sport - Kosova Sot
Under: Madridi do ta respektojë Romën

Under: Madridi do ta respektojë Romën

Cengiz Under beson që “Real Madrid dhe të gjithë” do ta respektojë shumë Romën pas një viti kur ata fituan kundër Barcelonës

Giallorossi kompletuan rikthimin e tyre të jashtëzakonshëm në Ligën e Kampionëve në çerekfinale, duke fituar 3-0 në Olimpico, ku një gol që kishin shënuar në Kataloni ju ndihmoi shumë atyre.

“Kundër Barcelonës ne morën rezultat që nuk dukej se do ta kemi në ndeshjen e parë”, tha Under për Sky.

“Ishte një gjë e jashtëzakonshme që askusht nuk e ka pritur. Mendoj që Real Madrid dhe të gjithë do të kenë më shumë respekt për ne. Në të njëjtën kohë ne kemi një ndeshje me Chievon të dielën të cilën ne do të kërkojmë ta fitojmë para se të koncentrohemi të Real Madridi”. 

 

(Kosova Sot)

19 orë e 17 minuta më parë
22/02/19