Angli – Çeki, formacionet zyrtare

  • 22 mars 2019 - 19:26
Angli – Çeki, formacionet zyrtare

Kombëtarja e Anglisë dhe ajo e Çekisë kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare.

Tre Luanët janë nikoqir të çekëve në ndeshjen e parë të vlefshme të Grupit A për eliminatoret e Euro 2020.

Kjo ndeshje do të zhvillohet në stadiumin Wembley me fillim nga ora 20:45 dhe anglezët synojnë fitore para tifozëve të tyre.

Në këtë grup bënë pjesë edhe Përfaqësuesja e Kosovës, e cila ndeshjen e parë do ta zhvillojë ndaj Bullgarisë të hënën mbrëma.

 

(Kosova Sot)