'Tollovi' para ndeshjes Kosovë – Bullgari

  • 25 mars 2019 - 20:22
'Tollovi' para ndeshjes Kosovë – Bullgari

Stadiumi “Fadil Vokrri” është duke u mbushur me tifozë për ndeshjen që Kosova do të zhvillojë me Bullgarinë.

Tashmë tifozët kanë nisur të hyjnë në stadium dhe është krijuar një radhë e gjatë para hyrjeve.

(Kosova Sot)