Higuain feston me turmën, koka e tij përfundon në gjoksin e një tifozes

  • 23 prill 2019 - 18:59
Higuain feston me turmën, koka e tij përfundon në gjoksin e një tifozes

Një tifoze e Chelseat e ka tepruar gjatë festimit të njërit prej golave të skuadrës duke ia vendosur kokën në gjoks Gonzalo Higuainit.

Sulmuesi argjentinas Higuain e shënoi një supergol në barazimin e Chelseat 2:2 kundër Burnley në Premierligë të hënën dhe zgjodhi të festojë me tifozët.

30-vjeçari, megjithatë, mund të jetë penduar pse zgjodhi të hidhet në turmën e tifozëve për të festuar.

 

(Kosova Sot)