Liverpooli i frikshëm, shënon sërish Salah

  • 26 prill 2019 - 22:47
Liverpooli i frikshëm, shënon sërish Salah

Liverpooli po e shkel Huddersfield Town në “Anfield”.

Mohamed Salah ka shënuar golin e dytë personal dhe të pestin për Liverpoolin, për 5-0, në minutën e 83’

(Kosova Sot)