Arsenal – Brighton, startojnë Xhaka e Mustafi

  • 05 maj 2019 - 16:44
Arsenal – Brighton, startojnë Xhaka e Mustafi

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Arsenal dhe Brighton

Arsenali do të kërkojë fitore për t’i mbajtur gjallë shpresat për Champions League.

Xhaka dhe Mustafi, që të dy janë titullarë në këtë takim që do të zhvillohet nga ora 17:30.

Image
Image

(Kosova Sot Online)