Martohen futbollistët e Kombëtares Shqiptare

  • 15 korrik 2019 - 12:24
Martohen futbollistët e Kombëtares Shqiptare

Futbollistë të njohur shqiptarë po e shfrytëzojnë pushimin veror nëpër klube për t’i dhënë fund beqarisë. Tre futbollistë të famshëm të Kombëtares Shqiptare posa u martuan. Bëhet fjalë për Ermir Lenjanin nga Kosova, Elseid Hysajn nga Shqipëria dhe Naser Aliji nga Maqedonia.

Të tre ata brenda harkut kohorë prej 30 ditëve nga mesi i qershorit deri te mesi i korrikut zgjodhën partneret e jetës.

I pari ishte Hysaj, i cili i kishte ftuar rreth 400 mysafirë në dasmën e tij tradicionale shqiptare, ku flamuri kuq e zi nuk ka munguar.

(Kosova Sot Online )