Hynë Shaqiri, Liverpool barazon rezultatin

  • 04 gusht 2019 - 17:46
Hynë Shaqiri, Liverpool barazon rezultatin

Liverpooli ka barazuar rezultatin kundër Manchester City

Një bashkëpunim i dy mbrojtësve, Joel Matip dhe Van Dijk ka rezultuar me barazim të rezultatit në minutën e 77-të te ndeshjes.

Kujtojmë se në ndeshje është hyrë edhe Xherdan Shaqiri, në po këtë minutë ku ka zëvendësuar Roberto Firminon.

(Kosova Sot Online)