Barcelona pret Arsenalin për trofeun Joan Gamper, formacionet zyrtare

  • 04 gusht 2019 - 19:16
Barcelona pret Arsenalin për trofeun Joan Gamper, formacionet zyrtare

Barcelona dhe Arsenali pritet që të luajnë sonte një ndeshje miqësore në Nou Camp.

Për Arsenalin kjo do të jetë ndeshja e fundit parasezonale derisa pas një jave do të luajë kundër Neëcastle si mysafirë.

Arsenali nuk ka ftuar fare Pepe (i sapotransferuar në Arsenal), Lacezette (i lënduar), Iwobi por edhe Elneny .

Ndërkohë për Barcelonën Messi nuk ka startuar por është në bankë rezervë, mirëpo ka startuar Griezmann.

(Kosova Sot Online)