Kosova kërkon mbështetjen e tifozëve

  • 05 gusht 2019 - 10:40
Kosova kërkon mbështetjen e tifozëve

 Basketbollistët e Kosovës kanë nevojë më shumë se kurrë për përkrahjen e tifozëve.Të mërkurën në Minatori të Mitrovicës i pret beteja e madhe me Britaninë e Madhe.Palestra “Minatori” gjithmonë ka qenë e mbushur me tifozë, duke përkrahur basketbollistët në fushë.

Të mërkurën në orën 20:30 zhvillohet beteja e madhe dhe Kosova ka nevojë për mbështetje.

(Kosova Sot Online)