Gafë në mbrojtjen e Southamptonit, Firmino dyfishon epërsinë e Liverpoolit

  • 17 gusht 2019 - 17:38
Gafë në mbrojtjen e Southamptonit, Firmino dyfishon epërsinë e Liverpoolit

Liverpooli ka arritur të kalojë në epërsi me rezultat 2:0 në ndeshjen kundër Southamptonit, e cila po zhvillohet për momentin në stadiumin St. Mary’s dhe është e vlefshme për xhiron e parë të sezonit të ri të Premierligës.

Në minutën e 71-të të ndeshjes, braziliani Roberto Firmino e dyfishoi epërsinë e Liverpoolit.

   

(Kosova Sot Online)