Aguero e kthen epërsinë e Man Cityt ndaj Tottenhamit

  • 17 gusht 2019 - 19:13
Aguero e kthen epërsinë e Man Cityt ndaj Tottenhamit

Manchester City ka arritur të kalojë në epërsi me rezultat 2:1 në ndeshjen kundër Tottenhamit, e cila po zhvillohet për momentin në stadiumin Etihad dhe është e vlefshme për xhiron e dytë të Premierligës.

Në minutën e 35-të të ndeshjes, Kevin de Bruyne e bëri një superpasim që ia dha golin e parë të ndeshjes Sergio Agueros.

(Kosova Sot Online)