Chelsea dëshiron ta harrojë humbjen kundër United

  • 18 gusht 2019 - 16:44
Chelsea dëshiron ta harrojë humbjen kundër United

Chelsea dëshiron ti kthehet rezultateve pozitive sot duke u rikthyer të fitorja kundër Leicester City

Blutë e Londrës presin sot në Stamford Bridge kundër skuadrës së Brendan Rodgers.

Në ndeshjen e sotme, Chelsea hynë me një ekip pak a shumë të njëjtë si kundër Liverpool në Superkupë të Europës, ndërkohë Leicester dëshiron që të fitojë që ti kthehet rezultateve pozitive.

Chelsea, në ndeshjen e parë të sezonit të ri në Premier Ligë kishte pësuar debakël kundër Manchester United, të cilët e mposhtën atë me rezultat 4-0.

Në sulm sot Chelsea ka startuar me Pulisic, Giroud dhe Pedro. 

Formacionet zyrtare:

Image

(Kosova Sot Online)