Vjen goli i parë në ndeshjen Parma-Juve

  • 24 gusht 2019 - 18:45
Vjen goli i parë në ndeshjen Parma-Juve

Është shënuar goli i parë në ndeshjen Parma-Juventus

Është kampioni në fuqi i Serie A të cilët kanë kaluar në epërsi me anë të Chiellini në minutën e 21-të.

Është ky goli i parë i shënuar në Serie A për sezonin e ri dhe ai është shënuar nga një mbrojtës. 

(Kosova Sot Online)