Shënon Ronaldo, shikoni reagimin e 4 fëmijëve të tij nga shtëpia!

  • 12 shtator 2019 - 14:29
Shënon Ronaldo, shikoni reagimin e 4 fëmijëve të tij nga shtëpia!

Cristiano Ronaldo theu një tjetër rekord me fanellën e kombëtares portugeze.

Sulmuesi 34 vjeçar u ngjit në krye të listës së golashënuesve në kualifikueset e Europianit.

Georgina Rodriguez, partnerja e futbollistit, ka publikuar një video në Instagram me 4 fëmijët e Ronaldos të cilët luajnë në ambiente shtëpie.

" Fituese, unike, e pandalshme, e pazëvendësueshme, e paimitueshme, e papërballueshme Dashuria ime, ne ju duam dhe jemi krenarë për ju" , ka shkruar ajo.

Ndërsa në imazhe, ne mund të shohim Alana Martina dos Santos Aveiro, Cristiano Jr, Eva Maria Dos Santos dhe Mateo Ronaldo që shprehin gëzimin e tyre ndërsa babai shfaqet në televizor.

5 herë fituesi i “Topit të Artë” me katër golat e shënuar ndaj Lituanisë, CR7-ta u ngjit në kuotën e 25 golave duke lënë pas Kean. Gjithashtu Cristiano Ronaldo ka arritur tu shënojë 40 kombëtareve te ndryshme.(Kosova Sot Online)