Super aksion nga Llapi, Plaku fluturon dhe i shënon Prishtinës

  • 13 shtator 2019 - 19:44
Super aksion nga Llapi, Plaku fluturon dhe i shënon Prishtinës

Llapi është duke e mposhtur 0-1 Prishtinën në “Fadil Vokrri”

Në minutën e 31’të, Sebino Plaku e dërgon drejt rrjetës topin e goditur me kokë pas harkimit të bukur të Benjamin Eminit, dhe pas një aksioni super të mirë nga ana e mysafirëve, për të zhbllokuar rezultatin.

Goli i mysafirëve erdhi kur vendasit po luanin mirë dhe kishin disa raste të pastra shënimi, madje goditën edhe shtyllën.

(Kosova Sot Online)