Madison shënon gol fantastik, Leicesteri përmbys Tottenhamin

  • 21 shtator 2019 - 15:29
Madison shënon gol fantastik, Leicesteri përmbys Tottenhamin

Leicester City ka përmbysur rezultatin kundër Tottenhamit dhe është duke fituar 2-1.

Golin e epërsisë për vendasit e ka shënuar mesfushori, James Maddison, në minutën e 85’, pas një goditje të fortë nga distanca.

 

(Kosova Sot Online)