West Ham në epërsi kundër Manchester United, me një gol të bukur

  • 22 shtator 2019 - 15:51
West Ham në epërsi kundër Manchester United, me një gol të bukur

West Ham United ka kaluar në epërsi kundër Manchester Unitedit, në një ndeshje të Premierligës, që po zhvillohet momentalisht në Londër.

Vendasit kaluan në epërsi 1:0 ndaj “Djajve të kuq pas një aksioni të rrjedhshëm në fund të pjesës së parë.

Andriy Yarmolenko mori një top në brendi të zonës dhe e mposhti David de Gean në këndin e tij të djathtë në minutën e 44-të.

(Kosova Sot Online)