Floriana “nxeh” rrjetin, një tifoze e skuadrës së Hysajt

  • 30 shtator 2019 - 14:47
Floriana “nxeh” rrjetin, një tifoze e skuadrës së Hysajt

Napoli rigjeti shumë shpejt fitoren dhe buzëqeshjen pas humbje me Cagliarin, duke fituar 2-1 me Brescian në “Sam Paolo”.

Festës së tifozëve të kaltër nuk mund të’i mungonte Floriana Messina, një “showgirl” e njohur dhe tepër e bukur nga përtej Adriatikut, zemra e së cilës rreh për ekipin ku aktivizohet Elseid Hysaj.

“I rëndësishëm është rezultati”, komenton Floriana në Instagram, ku ka postuar foto të shumta që tregojnë pasionin e saj për futbollin.

(Kosova Sot Online)