Zhegrova dhuron spektakël në “Fadil Vokrri”, turpëron kundërshtarin

  • 10 tetor 2019 - 18:49
Zhegrova dhuron spektakël në “Fadil Vokrri”, turpëron kundërshtarin

Kosova vazhdon të barazojë 0-0 me Gjibraltarin në “Fadil Vokrri”.

Bernard Berisha, Florent Muslija dhe Atdhe Nuhiu kishin disa raste të mira shënimi, por rezultati vazhdon të jetë ashtu saç edhe si nisi takimi, 0-0.

Sido që të jetë, Edon Zhegrova po përkujdeset që të dhurojë spektakël.

Për një moment, ai ia kaloi topin nën këmbë Casciaros, duke nxitur ovacione në “Fadil Vokrri”.

(Kosova Sot Online)