Zhbllokohet ndeshja në “Fadil Vokrri”, Florent Hasani shënon golin e parë për Kosovën

  • 10 tetor 2019 - 19:33
Zhbllokohet ndeshja në “Fadil Vokrri”, Florent Hasani shënon golin e parë për Kosovën

Është zhbllokuar rezultati në ndeshjen mes Kosovës dhe Gjibraltarit ë po zhvillohet në stadiumin “Fadil Vokrri”.

Ishte mesfushori, Florent Hasani, ai që shënoi për 1-0 në minutën e 68-të, për të zhbllokuar rezultatin.

(Kosova Sot Online)