A është ky goli i sezonit në Serie A!

  • 20 tetor 2019 - 16:08
A është ky goli i  sezonit në Serie A!

Radja Nainggolan vazhdon të shkëlqejë me Cagliarin.

Ai ndeshje pas ndeshje tenton t’i tregojë Interit se çfarë ka humbur dhe se ka ende për të dhënë në fushë.

Në ndeshjen mes Cagliari dhe Spal, ku po fitojnë vendasit 1-0, Nainggolan ka shënuar gol mbresëlënës nga distanca, një ndër më të mirët në Serie A deri më tani..


(Kosova Sot Online)