“Uou ndal!”, ia mori mendjen komentatorit, pamjet e modeles bëhen virale

  • 25 tetor 2019 - 19:50
“Uou ndal!”, ia mori mendjen komentatorit, pamjet e modeles bëhen virale

Nicole Ferragamo, modele e datëlindjes 1995, u bë protagoniste në sfidën e Championsit mes Juventusit dhe Lokomotivës së Moskës.

Ne momentin kur u fokusua nga kamerat e Sky Sportit gjerman, komentatori reagoi duke i thënë regjisë: “Uoh, ndal!”.

Videoja në fjalë është bërë menjëherë virale dhe vetë Nicole e ka postuar në llogarinë e saj në Instagram.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Nicole Ferragamo (@nicoleferragamo) on

(Kosova Sot Online)