Vëllezërit Hazard shënojnë tre gola, po shkëlqen futbollisti Realit

  • 16 nëntor 2019 - 19:04
Vëllezërit Hazard shënojnë tre gola, po shkëlqen futbollisti Realit

Belgjika është duke e mposhtur 3-0 Rusinë

Golat për mysafirët i kanë realizuar vëllezërit Hazard.

Thorgan Hazard zhbllokoi ndeshjen në minutën e 19’, duke shënuar për 1-0…

Derisa disa minuta më vonë, në atë të 33’ dhe 40’, realizoi dy herë Eden Hazard i Real Madridit.

(Kosova Sot Online)