Gazetarja e sportit vazhdon t’i mahnitë fansat me linjat e saj

  • 18 nëntor 2019 - 13:56
Gazetarja e sportit vazhdon t’i mahnitë fansat me linjat e saj

Kampionatet ndaluan për dy javë dhe e gjithë vëmendja u kthye nga kombëtaret.

Kështu që gazetarja italiane, Dileta Leota mbeti pa punë dhe zgjodhi që të kalojë kohën e lirë në Maldive, larg klimës së ftohtë të Italisë, momentalisht.

Gazetarja seksi ka shijuar detin dhe rërën e Maldiveve dhe nuk ka nguruar të ndaj me fansat e saj disa foto.

Dileta Leota konsiderohet në Itali si një ndër femrat e ekranit më seksi dhe tërheq jo pak vëmendjen e mediave rozë.

(Kosova Sot Online)