Mancini nuk i kursen më të mirët as për ndeshjen që vlen vetëm për statistika!

  • 18 nëntor 2019 - 20:26
Mancini nuk i kursen më të mirët as për ndeshjen që vlen vetëm për statistika!

9 ndeshje, 9 fitore – Italia ka qenë fantastike në këto kualifikime dhe dëshiron t’i përfundojë gjithashtu me një triumf në shtëpi.

Prandaj, Roberto Mancini, ani pse skuadra e tij e ka siguruar moti kualifikimin, ka hedhur pothuajse më të mirët në fushë për ndeshjen me Armeninë.

Finlanda është skuadra e radhës që ka siguruar kualifikimin në Grupi J, ndeshja me Greqinë do të jetë vetëm për statistika.

(Kosova Sot Online)