Pepe dhe Aubameyang me gola të bukur përmbysin West Hamin

  • 09 dhjetor 2019 - 22:38
Pepe dhe Aubameyang me gola të bukur përmbysin West Hamin

Arsenali është duke e mposhtur 3-1 West Ham Unitedin

Brenda pak minutave në pjesën e dytë, Arsenali e ka përmbysur rezultatin kundër West Ham Unitedit.

Fillimisht për 1-1 shënoi talenti brazilian, Gabriel Martinelli, në minutën e 60-të.

Për 2-1 shënoi Pepe një gol të bukur nga distanca në minutën e 66’, derisa në atë të 69’ shënoi Pierre-Emerick Aubameyang për 3-1.

(Kosova Sot Online)