Xhaka e Mustafi startojnë kundër Newcastle United

  • 16 shkurt 2020 - 16:39
Xhaka e Mustafi startojnë kundër Newcastle United

Shkodran Mustafi në mbrojtje dhe Granit Xhaka në mesfushë – e nisin nga fillimi sfidën kundër Newcastle që do të zhvillohet në ‘Emirates’ nga ora 17:30, në kuadër të xhiros së 26 në Premierligë.


(Kosova Sot Online)