Gol të tillë s’keni parë që një kohë, të dëshpëruar Neymar e Mbappe

  • 23 shkurt 2020 - 22:02
Gol të tillë s’keni parë që një kohë, të dëshpëruar Neymar e Mbappe

Bordeaux e ka barazuar menjëherë rezultatin kundër Paris Saint Germain në ‘Parc des Princes’.

Pak minuta pasi vendasit kaluan në epërsi, me golin e Marquinhos, kanë reaguar mysafirët – Pablo Castro shënoi për 2-2 pas një gabimi të portierit të PSG-së.

Natyrisht, kishin kaluar më shumë minuta se që ishin planifikuar shtesë në pjesën e parë dhe Neymar, Mbappe e Cavani nisën të ankohen të gjyqtari, në fund gjithçka ishte e kotë.

https://tiger.cdnja.co/v/w1/W1Rr.mp4?secure=f9BwpZbXLrvDhq4UqSdq7Q&expires=1582497000

(Kosova Sot Online)