Edhe Cristiano Ronaldo mbetet pa frizer në karantinë, ja kush ia pret flokët

  • 04 prill 2020 - 15:45
Edhe Cristiano Ronaldo mbetet pa frizer në karantinë, ja kush ia pret flokët

Cristiano Ronaldo bashkë me partnerene saj, Georgina Rodriguez dhe fëmijët, po qëndrojnë të mbyllur në shtëpi.

Ashtu sikurse shumë meshkuj të tjerë gjatë kësaj periudhe, edhe Ronaldo u detyrua t’i shkurtojë flokët në shtëpi.

Madje, ‘floktarja’ e tij personale u bë Georgina, e cila mori makinën në duar dhe në oborrin e shtëpisë ia preu flokët partnerit.

“Qëndroni në shtëpi dhe mbajeni stilin. Qëndroni në shtëpi, qëndorni të sigurtë”, ishte mbishkrimi që Ronaldo ia ka lënë videos, në të cilën nuk munguan komentet nga ana e ndjekësve.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Stay home and keep stylish ë‍ë‍ë‍ë‍ë #stayhomestaysafe

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

(Kosova Sot Online)