Arsenali ia plotëson dëshirën Aubameyangut

  • S.A /
  • 04 korrik 2020 - 09:04
Arsenali ia plotëson dëshirën Aubameyangut

Sulmuesi do 250 mijë funte në javë.

Bisedimet për rinovimin e kontratës së Pierre-Emerick Aubameyang me Arsenalin janë duke shkuar siç është më së miri, sipas Julien Laurens të ESPN’s.

Raportohet se Aubameyang dëshiron të qëndrojë në Arsenal dhe të fitojë 250 mije funte në javë dhe kontratë 3 vjeçare, dëshirë që Topçinjtë janë të gatshëm t’ia plotësojnë.

(Kosova Sot Online )