Superaksion i Liverpoolit, shënon Robertson

  • S.A /
  • 11 korrik 2020 - 16:42
Superaksion i Liverpoolit, shënon Robertson

Liverpooli ka arritur të kalojë në epërsi me rezultat 1:0 në ndeshjen kundër Burnleyt, e cila po zhvillohet për momentin në stadiumin Anfield dhe vlen për Premierligën.

Në minutën e 34-të të ndeshjes, Andy Robertson e shënoi një gol të bukur me kokë pas një superharkimi nga Fabinho.

(Kosova Sot Online )