Vitet kalojnë, klasi mbetet – nuk ndalet Ibrahimovic

  • A.P /
  • 21 shtator 2020 - 22:01
Vitet kalojnë, klasi mbetet – nuk ndalet Ibrahimovic

Është 38-vjeçar, por për të mosha nuk është asgjë – Zlatan Ibrahimovic e ka nisur furishëm sezonin e ri në Serie A.

Pasi shënoi në pjesën e parë, Ibra e ka gjetur golin kundër Bolognas edhe në pjesën e dytë.

Të dytin personal dhe për ekipin e tij, për 2-0, Ibrahimovic e shënoi në minutën e 50’, nga penalltia.


(Kosova Sot Online)