Vjen dita e madhe për Marash Kumbullën

  • S.A /
  • 25 shtator 2020 - 15:29
Vjen dita e madhe për Marash Kumbullën

Kumbulla pritet të debutojë të dielën kundër Juventusit.

Pas ndeshjes së parë ku qëndroi në pankinë ndaj ish-ekipit të tij, Verona (sfidë e humbur në tavolinë 0-3 nga Roma, sidoqoftë), për shqiptarin Marash Kumbulla duket se ka ardhur momenti i debutimit të madh në Serie A me fanelën verdhekuqe.

Sipas asaj që raporton “Tuttosport”, të dielën në mbrëmje ndaj Juventusit, mbrojtësi kuqezi pritet të zbresë në fushë në treshen e formuar edhe nga Mancini dhe Ibanez ose në dyshe me italianin.

(Kosova Sot Online )