Fotot e para të Suarezit me fanellë të Atleticos, i kryen testet mjekësore

  • S.A /
  • 25 shtator 2020 - 15:17
Fotot e para të Suarezit me fanellë të Atleticos, i kryen testet mjekësore

Luis Suarez tashmë e ka veshur fanellën e Atletico Madridit.

Sulmuesi uruguaian i ka kryer me sukses testet mjekësore.

Gjatë ditës, ai do të hedhë të zezën mbi të bardhë dhe do të nënshkruajë kontratë 2-vjeçare.

Suarez u largua nga Barcelona pas gjashtë sezoneve, ku shënoi 198 gola, fitoi 13 trofe.

(Kosova Sot Online )