Çfarë ndodhi, Zhegrova largohet nga loja pas 34’ minutash

  • A.P /
  • 27 shtator 2020 - 17:15
Çfarë ndodhi, Zhegrova largohet nga loja pas 34’ minutash

E nisi titullar, por është larguar nga fusha në minutën e 34’

Edon Zhegrova është larguar nga fusha para kohe në ndeshjen mes Basel dhe Servettes në Superligën e Zvicrës.

Në minutën e 34’, sulmuesi i Kosovës u largua nga loja për t’i lërë vendin Albian Hajdarit.

Arsyeja e zëvendësimit ende nuk dihet.

Ndryshe, në këtë sfidë për Baselin po luan edhe Orges Bunjaku, ndërsa te Servette Kastriot Imeri nga fillimi. 

(Kosova Sot Online)