Roma barazon rezultatin

  • A.P /
  • 03 dhjetor 2020 - 22:08
Roma barazon rezultatin

Roma ka barazuar rezultatin në fund të pjesës së parë

Goli erdhi në minutën e 44-të dhe u shënua nga sulmuesi Borja Mayoral duke barazuar kështu rezultatin kundër Young Boys. 

(Kosova Sot Online)