Mourinho i lë në stol Son, Bale, Kane

  • A.P /
  • 24 shkurt 2021 - 17:16
Mourinho i lë në stol Son, Bale, Kane

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Tottenham dhe Wolfsberger AC.

Gareth Bale, Son dhe Harry Kane janë lënë në stol, për shkak se Tottenham tashmë e ka kryer punën, pasi në sfidën e parë ka fituar 4-1,.

(Kosova Sot Online)