Tani është radha e çerekfinaleve të Evropa Ligës

  • S.A /
  • 08 prill 2021 - 09:07
Tani është radha e çerekfinaleve të Evropa Ligës

Evropa Ligë do të vazhdojë sot me katër ndeshjet çerekfinale në program. Dueli më interesant nga katër ndeshjet e sontme është ai mes Ajax dhe Romës. Ramos: Real Madrid do të kishte fituar më shumë tituj nëse nuk do të ishte Messi.

Në takimet tjera takohen Arsenal – Slavia Prague, Dinamo Zagreb – Villareal dhe Granada – Manchester United. Kujtojmë se të gjitha këto ndeshje nisin me fillim nga ora 21:00.

Image

(Kosova Sot Online )