Cavani në stol, Pogba titullar me Fernandesin, Rashfordin dhe Jamesin

  • A.P /
  • 08 prill 2021 - 20:09
Cavani në stol, Pogba titullar me Fernandesin, Rashfordin dhe Jamesin

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën në mes të Granadës dhe Manchester United.

Edinson Cavani, që u transferua me shumë bujë, nuk po arrin të adaptohet te “Djajtë e Kuq”.

Ole Gunnar Solskjaer e ka lënë në stol për sfidën ndoshta më të rëndësishme të sezonit, pasi “Djajtë e Kuq” duan vetëm fitoren sonte për t’iu afruar edhe më shumë gjysmëfinales në Europa League, garë në të cilën synojnë të triumfojnë krejtësisht.

(Kosova Sot Online)